Zelf inpakken

Afscheidstraktatie met klei en ballon | Denk je nog eens aan mij?

Artikel 13 van 29
€ 1,69 (inclusief btw)
Overzicht

Complete afscheidstraktatie om zelf in te pakken

  • Met een potje klei en een ballon
  • Alle benodigde onderdelen in één pakket
  • Kleur van de klei wordt assorti geleverd
  • Per stuk te bestellen
  • Eenvoudig en snel zelf in te pakken
  • Naar wens uit te breiden met snoep en een afscheidsticker
  • Verwerkingstijd: 1-3 werkdagen

Afscheidstraktatie met klei en ballon, denk je nog eens aan mij?

Neemt jouw kind afscheid van de kinderopvang, peuterspeelzaal, gastouder of klas? Met deze vrolijke afscheidstraktatie met klei en ballon geef je de kinderen een creatief cadeautje mee. De tekst Denk je nog eens aan mij als je speelt met deze klei? maakt de traktatie extra passend bij dit bijzondere afscheidsmoment.

Je ontvangt alle onderdelen in één compleet pakket. De traktatie wordt compleet, maar niet ingepakt geleverd. Je hoeft het potje klei, de ballon en eventueel iets lekkers alleen nog in het meegeleverde cellofaanzakje te doen.

Let op: deze traktatie wordt compleet, maar niet ingepakt geleverd.

Wat betekent kant-en-klaar bij deze afscheidstraktatie?

Met kant-en-klaar bedoelen we dat alle benodigde onderdelen voor de traktatie al voor je zijn uitgezocht en samen worden geleverd.

Je hoeft dus niet verschillende winkels af om potjes klei, ballonnen en passende cellofaanzakjes te zoeken.

De traktatie wordt niet gevuld en gesloten geleverd. Je ontvangt de losse onderdelen en verpakt ze thuis zelf in de meegeleverde zakjes.

Dat is eenvoudig en snel gedaan:

  1. Doe het potje klei in het cellofaanzakje.
  2. Voeg de ballon toe.
  3. Voeg eventueel een snoepje of doosje rozijntjes toe.
  4. Sluit het zakje met een sticker, lintje of kaartje.
  5. Voeg eventueel een persoonlijke afscheidsticker met naam toe.

Zo profiteer je van een compleet samengesteld pakket en kun je de traktatie toch een eigen uitstraling geven.

Wat zit er in deze kleitraktatie?

Iedere traktatie bestaat uit:

  • één potje klei;
  • één ballon;
  • één transparant cellofaanzakje.

De potjes klei worden in verschillende kleuren assorti geleverd. Bij een bestelling van meerdere traktaties ontvang je waar mogelijk een vrolijke kleurenmix. Het is niet mogelijk om vooraf één specifieke kleur te kiezen.

De afscheidstraktaties zijn per stuk te bestellen. Hierdoor bestel je precies het aantal dat je nodig hebt voor de groep of klas.

Let op: het doosje rozijntjes op de voorbeeldfoto is een voorbeeld van een optionele toevoeging en wordt niet standaard meegeleverd.

Een blijvende herinnering aan een fijne tijd

Afscheid nemen van een vertrouwde groep is een bijzonder moment. Misschien gaat je kind van de kinderopvang naar de basisschool, verhuist het naar een andere school of neemt het afscheid van de klas.

Met deze klei afscheidstraktatie geeft je kind iets mee waar de andere kinderen thuis nog mee kunnen spelen. Het cadeau verdwijnt niet meteen na het uitdelen, maar zorgt later opnieuw voor een leuk moment.

De afscheidstekst maakt de gedachte achter de traktatie extra duidelijk:

‘Denk je nog eens aan mij als je speelt met deze klei?’

Dat maakt dit pakket geschikt voor een lief en persoonlijk afscheid zonder dat de traktatie zwaar of verdrietig wordt.

Voor welk afscheid is deze traktatie geschikt?

Deze complete afscheidstraktatie is geschikt bij het afscheid van:

  • het kinderdagverblijf;
  • de kinderopvang;
  • de peuterspeelzaal;
  • de gastouder;
  • de BSO;
  • de basisschool;
  • een sportclub;
  • een speelgroep;
  • een klas na een verhuizing.

De traktatie is leuk voor jongens én meisjes en past bij verschillende leeftijden.

Zelf inpakken kost weinig tijd

Alle onderdelen worden voor je bij elkaar gezocht. Daardoor hoef je thuis alleen nog maar de traktaties samen te stellen.

Leg het potje klei en de ballon in het transparante zakje. Voeg eventueel een snoepje toe en sluit het zakje met een sticker of lintje.

Doordat het cellofaan transparant is, blijven de vrolijke kleuren van de klei en ballon goed zichtbaar.

Je hoeft niets te knippen, te printen of uitgebreid te knutselen. Daardoor is dit pakket ideaal wanneer je weinig tijd hebt, maar toch een verzorgde afscheidstraktatie wilt uitdelen.

Geef de afscheidstraktatie je eigen draai

Je kunt het basispakket eenvoudig houden. Je kunt er ook zelf iets aan toevoegen dat past bij jouw kind en het afscheidsmoment.

Denk bijvoorbeeld aan:

  • een doosje rozijntjes;
  • een fruitreep;
  • een klein verpakt koekje;
  • een snoepje;
  • een zakje popcorn;
  • een vrolijk lintje;
  • een persoonlijk kaartje;
  • een sticker met naam en afscheidstekst.

Zo bepaal je zelf of je een traktatie met of zonder snoep maakt.

Ook zonder extra lekkers vormt het potje klei samen met de ballon al een compleet en leuk uitdeelcadeautje.

Maak de traktatie persoonlijk met een sticker

Wil je de traktatie afmaken met de tekst ‘Denk je nog eens aan mij als je speelt met deze klei?’? Bestel dan een passende afscheidsticker mee.

Je kunt ook kiezen voor een gepersonaliseerde traktatiesticker met de naam van jouw kind. Afhankelijk van het gekozen ontwerp kan er een korte afscheidstekst worden toegevoegd.

De sticker wordt speciaal voor jouw kind gemaakt en bij de traktatie geleverd. Na het vullen kun je de sticker gebruiken om het cellofaanzakje te sluiten of te versieren.

Controleer de spelling van de naam en de gekozen tekst zorgvuldig voordat je de bestelling afrondt.

Optioneel een snoepje toevoegen

Tijdens het bestellen kun je optioneel een snoepje naar keuze toevoegen.

Op de voorbeeldfoto wordt een doosje rozijntjes getoond. Dit laat zien hoe je de traktatie zelf kunt uitbreiden. Het getoonde doosje rozijntjes is alleen inbegrepen wanneer je deze optie tijdens het bestellen selecteert.

Je kunt natuurlijk ook zelf thuis iets lekkers toevoegen. Zo houd je de keuze in eigen hand en kun je rekening houden met de leeftijd van de kinderen en eventuele regels van school of opvang.

Waarom kiezen voor dit complete traktatiepakket?

Met deze kant-en-klare afscheidstraktatie bespaar je tijd en zoekwerk.

De voordelen op een rij:

  • alle basisonderdelen in één bestelling;
  • geen zoektocht langs verschillende winkels;
  • eenvoudig en snel zelf in te pakken;
  • per stuk te bestellen;
  • geschikt voor jongens en meisjes;
  • leuk met of zonder extra snoep;
  • gemakkelijk persoonlijk te maken;
  • een uitdeelcadeautje waar kinderen echt mee kunnen spelen;
  • passend bij afscheid van opvang, peuterspeelzaal, BSO of school.

Zo maak je zonder ingewikkeld knutselwerk een persoonlijke traktatie voor een bijzonder afscheidsmoment.

Bestel jouw kant-en-klare afscheidstraktatie met klei

Laat jouw kind op een vrolijke manier afscheid nemen met deze complete kleitraktatie met ballon.

Bestel precies het aantal dat je nodig hebt. Je ontvangt alle onderdelen overzichtelijk bij elkaar en hoeft ze thuis alleen nog in de meegeleverde cellofaanzakjes te doen.

Voeg eventueel een snoepje en een persoonlijke sticker toe met de tekst ‘Denk je nog eens aan mij als je speelt met deze klei?’

De verwerkingstijd bedraagt 1-3 werkdagen.

© 2012 - 2026 Zelftraktatiesmaken.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel